Registrovat
Přihlášení
nebo
Ztracené heslo?
Na úvodní stránku Na úvodní stránku
Československá bibliografická databáze
Registrovat

Dlouhý sprint s ozvěnou

88%
4 73
Hodnotit lze až po přihlášení
Zavřít Chcete knihu okomentovat, hodnotit či ji uložit do svého knižního seznamu? Začnete zde

Dlouhý sprint s ozvěnou Originální název: Dlouhý sprint s ozvěnou

Nejnovější vydání:
Triton - 2009
ISBN: 978-80-7387-329-5
Počet stránek: 240
Sdílet
  Facebook   Twitter   Zobrazit adresu   Poslat e-mailem
Kde kniha žije?
v oblíbených 14x v oblíbených
v přečtených 123x v přečtených
v knihovně 35x v knihovně
k přečtení 10x k přečtení
právě čte 1x právě čte
si přeje 1x si přeje
Skrýt  

Všechny obaly

Skrýt  

Všechna vydání knihy

Nakladatelství (rok) ISBN Počet stránek Poznámka
Triton (2009) 978-80-7387-329-5 240

Mág vládnoucí městu Vegaš ve skutečnosti panuje celému světu. Císaři, králům i ostatním čarodějnickým klanům. Takové místo může zastávat jen nejsilnější z nejsilnějších. Podle starého práva je třicet dní před korunovací nástupce magického trůnu vyhlášen volný lov. Kdo následníka zabije, má sám šanci nastoupit na jeho místo. Tekuard je druhorozený syn vládnoucího rodu čarodějů. Nemá magii rád, nemá k ní vlohy, nemá rád společnost, v níž se kouzlem zabíjí mnohem snadněji než ocelí nebo jedem. Měsíc před korunovací jeho starší bratr nešťastnou náhodou umírá a Tekuardovi nezbývá než prchat: před asasiny, nájemnými čaroději, před celým světem. Nemá naději, ví, že nakonec bude zabit. Na útěku však zjišťuje, že náhoda nebyla náhodou a celý svět se může ocitnout na prahu války megačarodějů. A po Dlouhém sprintu přichází Ozvěna věcí příštích… (Založil/a: StOs)

(více)  

KomentářeNové komentáře můžete vkládat po přihlášení | Nemáte zde účet? - Rychlá registrace

Methat
60% 60% 60% 60% 60%
  16. 1. 2013, 12:03
Pútavý Dlouhý sprint s menej kvalitnou Ozvenou vo výsledku tvoria nadpriemerné dielo, ktoré trochu pokazila dlhá bibliografia a slovník na záver, pre niekoho ako bonus. Pridajte mi, pán Žamboch, ešte jednu, dve poviedky do knihy a budem nadmieru spokojný. Takto som nad krátkosťou knihy ohŕňal nos. No čítalo sa to veľmi dobre. Jeden bodík dávam za krásnu obálku... :-) 70%!

... Byla mladá, měla vlasy barvy sluncem vypálené slámy a voněla čistotou a mýdlem. V každé ruce nesla prázdný proutěný košík. Cítil jsem, jak se těší na nový den. Já jsem páchl stokou, byl jsem svěží jako mumie a netěšil jsem se vůbec na nic. ...
Cermag
80% 80% 80% 80% 80%
  23. 11. 2015, 11:11
Knihu jsem četl až po přečtení série Koniáš a moc se mi líbilo navázání na stejný svět, jen před válkou čarodějů. Kniha má spád, dobré promyšlení politiky, postav a mnoho překvapení. Konec trochu zrychlený, ale Ozvěna hezky doplňuje celkové vnímání daného světa.
cajdex
80% 80% 80% 80% 80%
  17. 12. 2012, 10:28
Bezva kniha se dvěma příběhy ukazující svět Koniáše v době před a bezprostředně po "velké válce čarodějů". Jako vždy bezvadně napsáno a s překvapivým obratem v závěru. Dlouhý sprint je bezvadně promyšlená novela se zajímavou zápletkou a překvapivým rozuzlením. Ozvěna pak povídka ze světa beznaděje, kde lidé jsou pouhou hříčkou rozpoutaných magických sil.