Bouře

Bouře Originální název: Storm

Domino - 2001

Domino (2001) 364

Starlingova druhá kniha získala ocenění W. H. Smith Thumping Good Read Award a také New York Times Bestseller, což bezesporu značí o její kvalitě. Bouře vyšla pouhý rok po Mesiášovi, na který mírně navazuje. Hlavní postavou je vyšetřovatelka podílející se na dopadení „Stříbrného jazyka“. Jako jedna z mála přežívá ztroskotání trajektu při návratu do Aberdeenu, kam se přestěhovala z Londýna. Aby přetrpěla zažité trauma, pouští se do pátraní po sériovém vrahovi, jenž se svými oběťmi nemá žádné slitování… (Založil/a: xolafx)

Boris Starling Boris Starling
*1969

dalimoni
  20. 1. 2011, 23:46
Má druhá kniha po Mesiáši a opět nezklamala, děj výborný a fascinující závěr, kdy mi mráz běhal po zádech a vrah, kterého jsem čekal to nakonec nebyl. Starling je opravdu mistr zápletky a nečekaných konců.
matylda86
  3. 4. 2014, 16:53
Kate Beauchampová, detektivní inspektorka, se po dopadení sériového vraha "Mesiáše" stěhuje z Londýna do Agerdeenu ve Skotsku, aby mohla na vše zapomenout a začít nový život.
Přežívá ztroskotání trajektu se ujímá případu tajemného vraha, který zabil dvě ženy.
Kdo by tušil že oba případy spolu souvisí a že vrahem je osoba blízká Kate.
xolafx
  25. 5. 2010, 20:32