Milostná píseň pro kočku

Milostná píseň pro kočku Originální název: Milostná píseň pro kočku

Eroika - 2003
ISBN: 80-86337-36-7

Eroika (2003) 80-86337-36-7 371

Když dospělá žena miluje už jen svou kočku, asi s ní nebude něco v pořádku. To něco je celý svět sociální pracovnice Agáty: vyhořelý manžel, vzdalující se syn, ohrožené pracovní místo; strádání finanční i citové. Žena uvězněná v pasti na myši.
Pak její kočka skočí z balkónu na dvůr a rovněž pod Agátou se najednou rozevře propast. Svůdná propast: její kočku zachrání neznámý muž, který má v sobě temnou hloubku, jež Agátu děsí i přitahuje současně. Vášnivý vztah, jenž s ním Agáta prožije, ji zavede nejen až do odlehlých oblastí Afriky, ale hlavně do té horké a tajemné džungle, již má většina z nás v srdci. (Založil/a: al-ma)

Keatin
  18. 4. 2012, 19:57
Jak jsem skeptická k novým českým autorům, tak tahle kniha se mi opravdu líbila. Navíc hlavní hrdinka vykonávala povolání sociální pracovnice, což je i mé povolání a tak se mi to četlo o to lépe. Příběh se zajímavou zápletkou ...snad ani nechci přemýšlet, jestli je to reálné.