Cizí myšlenky

Originální název: Dream Man

Domino - 1999
ISBN: 80-86128-40-7

Domino (1999) 80-86128-40-7 305

Marlie Keenová se snaží vést normální život a zapomenout na svou mimořádnou schopnost vcítit se do myšlení cizích lidí,která jí před několika lety obrátila celý svět vzhůru nohama.Když už začíná mít pocit,že vyhrála,odehraje se jí před očima hrůzná scéna a zděšená Marlie ví,že už je To zase tady. Její vidina se může stát klíčovým vodítkem k objasnění vraždy,a tak Marlie po dlouhém váhání svolí ke spolupráci s policií.Vyšetřovatel se ovšem na její schopnost dívá přezíravě a ani ona sama se jím nezdá být nadšená.Když však brutální vrah udeří znovu,oba pochopí,že na soukromé zášti teď není čas a že se jej musí snažit společnými silami najít.Během napínavého pátrání,kdy už je celé město paralyzováno strachem,začíná mezi Marlií a Danem klíčit láska.Oni však vědí,že dokud pachatel běhá po svobodě,jejich vztah nebude takový jaký by si přáli. (Založil/a: trevize)

Yggdrasil
  4. 3. 2013, 13:22
Musím říct, že byť tady to má o krapítek menší hodnocení než ztracené město, mě se naopak kniha líbila více. Opět jde samozřejmě o klasický příběh naplněný romantikou a napětím - tudíž přímo namířeno na ženskou populaci.
Dzinka
  7. 3. 2014, 17:08
Knihy od Lindy Howard mám moc ráda, i tato byla povedená, ale ten epilog se mi moc nelíbila.
SPOILER:
nechápu,jak mohl hlavní hrdina cíti porodní bolesti a stahy....a proto budpu mít jen jedno dítě.....a za to strhávám pár hvězdiček