V zajetí času

Originální název: Killing Time

Alpress - 2007
ISBN: 978-80-7362-379-1

Alpress (2007) 978-80-7362-379-1 278

Obyvatelé malého městečka s velkou slávou ukládají do země schránku s předměty, které mají budoucím generacím předat důležité informace ze života předků. O dvacet let později schránka z úkrytu záhadně zmizí. Postupně dochází k brutálním vraždám všech, kdo byli jejímu zakopání kdysi přítomni. Hlavní vyšetřovatel Knox se nemá čeho chytit, dokud se neobjeví velmi podezřelá agentak FBI Nikita. Jak je možné, že Nikita má tolik informací, když on sám neobjevil žádné stopy? (Založil/a: trevize)

Trina1
  4. 5. 2012, 17:09
Tak tohle byl ten nejdivnější příběh, který jsem od Lindy Howard četla. Nicméně to je opět skvěle a poutavě napsaná knížka, která je skutečně velmi čtivá. Ale pět hvězdiček nedávám z výše uvedeného důvodu.
marr13
  3. 7. 2012, 20:33
Napsala už lepší knížky.Z mého pohledu se sama spisovatelka zamotala do vlastního příběhu. Bylo to zmatené a chyběla mi tam i vášeň mezi hlavními hrdiny, a že tato spisovatelka jí opravdu umí napsat.Doporučím si raději přečíst něco jiného.