Začátek sezóny

Originální název: Open Season

BB art - 2005
ISBN: 80-7341474-0

BB art (2005) 80-7341474-0 292

Daisy Minorová se nudí. Co hůř, nepřitahuje ničím ani okolí. Knihovnice v zapadlém městečku připomíná šedou myšku, šatník má sexy asi jako lexikon a už řadu let neměla schůzku. Kromě jednoho výstřelku se nikdy nezamilovala.
Když se probudí v den svých čtyřiatřicátých narozenin, táhne jí hlavou, že zatímco kamarádky jsou vdané a mají děti, ona tráví život jen ve společnosti ovdovělé matky a staropanenské tety. Dojde k závěru, že s takovým životem musí skoncovat - a také poznat sex. Podle dosavadních zkušeností však ví, že muži se mnohem častěji otočí za prostopášnou holčinou než za výlupkem ctností. Dokáže se celý život slušná dívka změnit ve zpustlíka? Ne, úplně ne. Ale předstírat přece může.
Daisy provede zásadní změnu. Dá si odbarvit vlasy, začne navštěvovat kluby, kde se večer tančí, a flirtovat s muži. A nový život znamená i otevření sezony pro lov na muže.
Bohužel, když se jednou večer opět vydá tančit, spatří něco, co vidět neměla. Nečekaně se stane terčem zabijáka a nezbývá jí než se lovu na muže vzdát. Právě v tom okamžiku si ovšem uvědomí, že to, po čem vždy toužila, už našla. Jediná smůla je, že dříve než s ní ten pravý začne žít, musí jí zachránit život. (Založil/a: trevize)

marr13
  4. 4. 2012, 18:13
Tato knížka mě bavila.Sice téma bylo docela neuvěřitelné,ale dobře se četla.Je taková oddechová.Mohla mít více napětí,ale poznala jsem,že autorka moc napětí do příběhů stejně nedává.Můžu doporučit.Pohodové romantické čtení.