Môj strýko Osvald

Profil knihy je v jiném jazyce

Môj strýko Osvald

Slovenský Spisovateľ - 2006
ISBN: 80-220-1357-9

Slovenský Spisovateľ (2006) 80-220-1357-9 200

Jeden z Dahlových najobľúbenejších hrdinov "strýko" Osvald Hendryks Cornelius, zazobaný starý mládenec a veľký zvodca žien, si vedie denník, v ktorom opisuje svoje neuveriteľné zážitky a erotické dobrodružstvá. Tentoraz sa z neho dozvedáme o pôvode rozprávkového bohatstva slávneho bonvivána.
Sudán, Cambridge, európsky kontinent - všade tam sa pohybuje mladý strýko Osvald v snahe čo najlepšie zužitkovať poznatky o najúčinnejšom afrodiziaku na svete. A keď sa k objavu zázračého prášku z exotického chrobáka pridruží jedinečný objav profesora Woresleyho, geniálny nápad je na svete. Zdá sa, že profesor so strýkom Osvaldom budú môcť konečne vyjsť v ústrety želaniam boháčok túžiacich splodiť dieťa so slávny človekom. Stačí nájsť šikovnú peknú mladú ženu, ktorá im za pomoci stimulantu zvyšujúceho potenciu pomôže dosiahnuť, aby sa zo zoznamu slávnych kandidátov stal zoznam darcov semena. Vzácna spermobanka však nedá spávať nikomu z trojice spoločníkov opájajúcich sa vidinou závratných ziskov a jedného z nich môže čakať nemilé prekvapenie.