Lovec strachu

Originální název: Hunting Fear

Alpress - 2005
ISBN: 80-7362-143-6

Alpress (2005) 80-7362-143-6 328

Lucas Jordan, kterého se podařilo získat pro práci ve speciální vyšetřovací jednotce, je obdařen mimořádnou schopností - umí vnímat lidský strach a využít toho při hledání pohřešovaných osob. Momentálně pracuje na objasnění série únosů, které vždy končí zavražděním oběti. Když pachatel policistům přímo před nosem unese detektivku Lindsay Grahamovou, Lucas se neprodleně pustí po stopě nevýslovné hrůzy. Bohužel však přijde pozdě a Lindsay umírá krutou smrtí. Lucas se pokusí rozluštit ďábelskou hru šíleného, avšak v jisté smyslu až geniálního zločince. Je jasné, že půjde o osobní měření sil a že příště určitě udeří zblízka. Možná by Lucasovi mohla být nějak nápomocná i věštkyně Samanta, kterou zná z minulosti... (Založil/a: trevize)

jarin58
  10. 7. 2013, 11:27
Kniha není zlá,jen jsem čekal že bude na konci napětí gradovat,ale jak děj lehce proplouval,tak i skončil.
Sychar
  13. 1. 2015, 21:17
Kay Hooper není špatná spisovatelka, její knihy mají poměrně kolísavou kvalitu ale tahle patři rozhodně k tém lepším. Pomalejší tempo mně nevadilo. Výborná atmosféra.