Bábika

Profil knihy je v jiném jazyce

Bábika

Ikar - 2006
ISBN: 80-551-1067-0

Ikar (2006) 80-551-1067-0 344

Amanda Travisová je dynamická dvadsaťosemročná právnička. Najradšej má spinning vo fitnescentre v Palm Beach a servilnú porotu, nenávidí prezývky, ružovú, klientov, ktorí nedajú na jej radu... a spomienky. Nanešťastie, útek pred minulosťou je oveľa ťažší, než si predstavovala. Keď jej zavolá bývalý manžel z rodného Toronta so šokujúcimi správami, že jej matka zastrelila neznámeho človeka, musí sa vrátiť domov a čeliť démonom minulosti a životu, ktorý opustila – láske, čo ju ničila, a matke, čo má zvláštnu temnú moc nad všetkými, s kým príde do styku. No Amanda sa už viac nechce podriaďovať matkiným fatálnym vrtochom – nech by ju to stálo čokoľvek.

ashleynka
  10. 11. 2016, 22:02
Zo začiatku ma táto knižka vôbec nechytila, dej sa mi zdal dokola o tom istom, žiadne napätie, nudné dialógy. Dej ma začal zaujímať asi od polovice, keď sa stal napínavým a konečné rozuzlenie by som naozaj nečakala a prekvapilo ma. Preto knižku hodnotím ako priemernú :)