Cinema 4D Release 6

Cinema 4D Release 6 Originální název: Cinema 4D Release 6

Computer Press - 2004
ISBN: 80-251-0001-4

Computer Press (2004) 80-251-0001-4 268

Praktický výukový kurz v modelovacím, vizualizačním a animačním programu Cinema 4D. (Založil/a: Trinity)

Skřítek
  27. 1. 2013, 19:51
CINEMA 4D se během několika málo let dostala mezi špičku v oblasti 3D grafiky. Je to program, který se používá také v mnoha filmových studiích a jehož výsledky můžeme vidět i ve filmech a v mnohých reklamách. Kniha naučí používat kvalitní modelovací nástroje, výbornou tvorbu materiálů, rozsáhlé možnosti animací aj. Navíc díky přiloženému CD s programem si můžeme vyzkoušet vše v praxi.
Trinity
  27. 5. 2010, 9:06
Výborná kniha, která mě naučila potřebné základy modelování, osvětlování scén, tvorby materiálů a renderingu. Obsahuje množství tutoriálů, popisujících proces krok za krokem. Na přiložených CD jich nadete ještě o něco více. Ty jsou ponechány v původním jazyce - tedy angličtině, ale nemusíte se toho bát. Kroky jsou vysvětleny dobře a těch pár slovíček navíc vás nezabije.