Temné království

Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Laser-books - 2000
ISBN: 80-7193-023-7

Laser-books (2000) 80-7193-023-7 290

Po znovunastolení magické rovnováhy pohyblivého kamene začíná Gemma pátrat po pozoruhodném údolí, které zachránila - a touží se opět setkat s Ardenem.
Během jejich společného putování narazila na možnost alternativní budoucnosti, kterou ona sama může ovlivnit. Musí se ale naučit, jak nejlépe využít svých nespolehlivých čarodějných schopností.
Ví, že Bratrstvo v Great Newportu musí být svrženo, a jinou možnost si ani nedokáže představit. Ale na jižním kontinentu vládnou i jiné, dosud nepoznané síly - a co je vlastně Temné království? (Založil/a: Trinity)

Jonathan Wylie Jonathan Wylie

HELLBOY-DB
  11. 5. 2016, 18:56
Pokračování, které jde ve šlépějích prvního dílu, ale chybí mi tady aspoň nějaké světlé momenty, které se ukázaly v předchozí knize. A tak co tady dostávám, je ještě větší nuda, kterou jsem si tím přetrpěným čtením fakt užil. Tuto zbytečnou nádstavbu prvního dílu, kterou jsem nakonec i přes velkou nezáživnost dočetl, si pro ten promrhaný čas, raději už ani moc pamatovat nechci. ===20%