Sny kamene

Poprvé vydáno celosvětově: 1989

Laser-books - 1996
ISBN: 80-7193-018-7

Laser-books (1996) 80-7193-018-7 333

Od katastrofických událostí, které zničily Kajovu víru v přirozenou sílu magie, uplynulo již čtrnáct let. Nyní jeho milovaná žačka Gemma zjišťuje, že jí laskavý svět, ve kterém žije spolu s Kajem a svou rodinou, už nestačí. Obrací se ke královskému dědictví a přesvědčení všech svých drahých zády a vydává se zoufale na nebezpečnou cestu k nedávno objeveným Jižním zemím, aby nalezla osvícení.\r\nGemma si je jistá, že magie stále žije, ale nemá žádný důkaz. Nikdo ji nebere vážně, dokonce ani Arden, skeptický dobrodruh, který ji doprovází a posmívá se její víře. Gemma je stále rozhodnuta nalézt pravdu - navzdory nebezpečím, která se jí staví do cesty - dřív, než celý svět zešílí. (Založil/a: Trinity)

Jonathan Wylie Jonathan Wylie

HELLBOY-DB
  11. 5. 2016, 18:25
Už po nějaké té dvacáté stránce jsem začal tušit, že to co se tady bude dále odehrávat, rozhodně nebude nic zásadního a po nějakém týdnu bude těžké si na knihu vůbec vzpomenout. Ale že to bude taková slabota, jsem si nepřipouštěl. Prostředí je z ranku těch méně vyšperkovaných, spíše chudých, postavy sice nejsou nic moc, ale ještě se daly, ale k tomu hlavnímu, příběh, ten mě bavil jen občas a ke konci už to bylo, když už jsem se dostal až tak daleko, i když mě to nebaví, tak to dočtu. Prostě mdlé fantasy bez pořádného nápadu, kterých se vyskytuje mraky. ===20%