Akta X - Soumrak padá

Poprvé vydáno celosvětově: 1995

Talpress - 1996
ISBN: 80-7197-066-2

Talpress (1996) 80-7197-066-2 120

Druhá část napínavé série pro milovníky nevysvětlitelných záhad, jejichž objasnění je jako stvořeno pro známý tandem detektivů FBI, Danu Scullyovou a Foxe Muldera. V tomto dílu oba pátrají v hlubokých lesích na pobřeží Tichého oceánu, proč a kam se náhle ztrácejí tamní dřevorubci. (Založil/a: Trinity)

HELLBOY-DB
  6. 7. 2013, 19:26
Nemůžu si pomoct ale tomuto příběhu napsanému dle scénáře (s01e19), víc než převedení do knihy slušelo televizní zpracování. Tam mě atmosféra vyvolaná neznámým hmyzem, alespoň co si vzpomínám, přišla taková temnější. ===60%
andilek666
  11. 10. 2012, 0:56
Z tohohle dílu jsem měla docela dlouho noční můry... =o) Četla jsem to hodně jako malá a snad se k Aktům X někdy zas vrátím... =o)
zelmi
  5. 3. 2013, 14:53
Je to nejlepší díl z Akt X vyvedl se jak v TV, tak i v knize. Je tajemný a díky takřka neviditelným "zabijákům", i napínavý a člověka při prvním shlédnutí mrazilo v zádech. Kniha neztrácí ani v jednom. Ráda se k tomuto dílu opakovaně vracím.
zdeny99
  5. 2. 2015, 20:07
Moje první přečtené Akta X a jsem naprosto spokojen. Příběh vyvolaný neznámým hmyzem je tajemný a nejenom díky tomu se čte velice dobře. [23. přečtení, 13. hodnocení, 4. komentář, 71%]