U lovců mamutů 2

U lovců mamutů 2 Originální název: The Mammoth Hunters

Knižní klub - 2001
ISBN: 80-242-0628-5

Knižní klub (2001) 80-242-0628-5 400

Dobrodružství, která naši hrdinku potkávají mezi Mamutony, u nichž Ajla našla svůj nový domov. Lovci mamutů žijí poněkud odlišným způsobem života, mají jiné zvyklosti – nebydlí už v jeskyních, ale v pohodlných chýších – a Ajla, jež přišla z jiné kultury, nutně vzbuzuje velký zájem, respekt, ba obdiv: je totiž nadána léčitelskými dovednostmi, uměním zacházet se zvířaty, ale i krásou…
Jaké životní zkušenosti získá Ajla mezi Mamutony? Jak se bude vyvíjet její vztah k Jondalarovi a jakou roli bude hrát Ranek, nový muž, který vstupuje do jejího života? Odpověď na tyto otázky najdete v tomto svazku, kterým se uzavírá třetí díl mimořádně úspěšného díla, jímž si J. M. Auelová získala mezinárodní věhlas. (Založil/a: trevize)

bratr_jezek
  12. 12. 2014, 12:00
Ajla trpí těžkým dilematem, Miluje Jondalara, ale do jejího života vstoupil i jeden muž od lovců mamutů, řezbář Ranek. Jondalar žárlí a je připraven jít dál i bez Ajly.