Originální název: The Morning After

Domino - 2014
ISBN: 978-80-7303-999-8

Domino (2014) 978-80-7303-999-8 387
Domino (2007) 978-80-7303-335-4 387

Probudila se v temném, uzavřeném prostoru. Shora k ní tlumeně doléhal krutý smích, přehlušovaný zvukem sypané hlíny. Ke svému zděšení si uvědomila, že je pohřbívána zaživa. Její zoufalý výkřik však slyšel jen sadistický vrah...
Novinářka Nikki Gillettová sní o kariéře ve světě velkých zpráv a doufá, že se jí tam podaří proniknout prostřednictvím článku o sériovém vrahovi, kterému dala přezdívku Hrobař. Ve snaze získat co nejvíce informací se pověsí na paty policistovi Pierci Reedovi, který na případu pracuje, ale brzy začne mít podezření, že Pierce před ní něco závažného tají.
Pak je nalezena další oběť. A další. S každým hrůzným nálezem vzrůstá Nikkina nervozita. Na celém případu ji znepokojuje i něco víc než jeho nepopiratelná morbidita. V té chvíli ještě netuší, jak nebezpečně blízko pravdy se ocitla - a jak děsivé následky to pro ni bude mít. Vrah se ji totiž rozhodl vtáhnout do své zvrácené hry... (Založil/a: trevize)

Elki
  17. 10. 2014, 9:10
tato kniha byla opravdu skvělá, napínavá a děj hezky běžel, narozdíl od jiných knih spisovatelky, jak právě zjišťuji..
tomdra
  29. 3. 2013, 16:12
Od začátku až do konce fakt napínavej detektivní příběh. Pořád jsem si myslel, že Hrobař je ten Chevalier, ale na konec to byl někdo jiný.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 17:49
Moje první setkani s touto autorkou!!! byla strasne moc zajimava a hlavne me moc bavila a od této doby si ji rada prectu !!!!
Marsen
  5. 6. 2012, 21:14
Tuhle knihu jsem si skutečně vychutnal a často na ni vzpomínám. Děj je napínavý až do konce. Kdo si rád počte thrillery a detektivky, určitě by měl po této knize sáhnout. Čte se to samo.