Na prahu smrti

Poprvé vydáno celosvětově: 2007

Domino - 2008
ISBN: 978-80-7303-389-7

Domino (2008) 978-80-7303-389-7 342

První oběť kdosi shodil z velké výšky. Druhá byla otrávena. Třetí zabila kulka střelená přímo do srdce. Třikrát a dost? Ne, tentokrát otřepané pořekadlo neplatí. Mstitelka má na svém seznamu ještě další lidi, kteří si zasluhují zemřít. Tito lidé jí totiž stojí v cestě a ona se nezastaví, dokud cesta nebude naprosto volná...
Svět Cissy Cahillové se otřásá v základech. Během krátké doby pohřbila několik členů rodiny a navíc ji kdosi v poslední době sleduje. Anebo se už z toho všeho pomátla a něco si namlouvá? Byly skutečné ty kroky, které slyšela? Opravdu doma cítila ženský parfém? Ale i kdyby to vše byly výplody těžce zkoušené mysli, kam se podělo několik osobních věcí z jejího bytu?
Cissy cítí, že její strach je oprávněný. Věc má však háček - nebojí se toho, čeho by se bát měla. Pravda je totiž mnohem děsivější než její představy... (Založil/a: trevize)

maurarita
  12. 3. 2016, 18:01
Velmi hezky napsaná detektivka , zajímavý pribeh který udržuje v napětí až do úplného konce , kde nás čeká zajímavé rozuzlení.
Artep524
  7. 7. 2012, 11:44
Je to zatím jediná kniha od této autorky, u které se mi líbil napínavý a dobře napsaný příběh s překvapivým závěrem.
tomdra
  31. 5. 2012, 15:43
Tato kniha mě moc nebavila, protože až konec byl napínavý. Příběh Cissy a její rodiny byl až moc rozepsaný a nudný, až na konec knihy.
mispulka s.
  24. 2. 2014, 14:37
Opět úžasna kniha od této autorky !!!!vřele doporučuji!!Lisa je skvela autorka.Jeji knihy nejdou jen tak odlozit.
Aneta ponížilová
  17. 5. 2013, 8:59
Tato kniha se mi líbila, už jen kvůli toho, že to bylo hezky napsané.. Ale konec se mi líbil nejvíce, protože se ukázalo, že to nevlastní sestra Cissy vlastně zabila všechny ty lidi..