Dědici Hammerfellu

Dědici Hammerfellu Originální název: The Heirs of Hammerfell

Knižní klub - 1998
ISBN: 80-7176-640-2

Knižní klub (1998) 80-7176-640-2 224

Dědici Hammerfellu – Další román z cyklu o planetě Darkover nás zavede přímo do víru ničivé krevní msty, která zuří mezi říšemi Hammefellů a Stornů, právě v okamžiku, kdy Storn zasadí Hammerfellům zdánlivě poslední smrtelný úder. Rodinný hrad lehne popelem, v ohnivém pekle zahyne jeho pán a mladá lady prchá v náručí se svými ročními dvojčaty, syny Alastairem a Connem. Té osudné noci Conna ztrácí, společně s Alastairem se jí ale podaří nalézt bezpečí ve městě Thendaře, mezi mocnými lidmi, nadanými laranem. I Conn však katastrofu přežil a tajně vyrůstá obklopen těmi, kteří sní o pádu Stornů. Teprve Connův laran jasně ukáže, že osud obou dvojčat je spojen předivem, ze kterého může vzejít buď nový počátek, nebo nenávratný konec Hammerfellu a jeho dědiců. (Založil/a: trevize)

Bred
  21. 8. 2013, 10:05
Příjemně to uteklo, pro změnu žádné rozvleklé vyprávění o ničem na 50 stran a pak zázračný dějový zvrat. Prostě - začíná se svatbou (a smrtí) a končí se svatbou (a velkou bitvou)