Tancom k miliónu...a na Broadway

Profil knihy je v jiném jazyce

Tancom k miliónu...a na Broadway

Ikar - 2005
ISBN: 80-551-1172-3

Ikar (2005) 80-551-1172-3 80

Miliónový tanec má už svojho víťaza! Reality šou sa začala vysielať v sobotu 19. mája, krátko po dvadsiatej hodine. Za štrnásť týždňov na obrazovke táto šou ukázala, že u nás žije prekvapivo početná skupina ľudí, ktorá neľutuje modriny, natiahnuté svaly a boľavé kĺby, tanec má v srdci a ostatným chce ukázať, čo vie. Predstavila desať talentovaných tanečníkov, ktorí vo finále bojovali nielen o lákavú miliónovú odmenu, ale predovšetkým o štipendium na prestížnej tanečnej škole na Broadwayi. Tanečná reality šou pobavila a je dosť pravdepodobné, že aj roztancovala. Kniha vám ponúka široký materiál o tejto šou: informácie o porote, kastingy, semifinále v Egypte, profily desiatich postupujúcich, finálové večery, ale aj množstvo zákulisných informácií a detailov. Je plná množstva farebných fotografií.
Po Miliónovom tanci už nie je ako predtým. Možno nie ako v USA, a možno ešte vždy nie ako v susednom Česku, ale čosi sa v pohľade na tanec na Slovensku predsa len pohlo.

Richard Pupala Richard Pupala