Na křídlech touhy

Originální název: No Other Love

Domino - 2008
ISBN: 978-80-7303-397-2

Domino (2008) 978-80-7303-397-2 291

Sabrina Connorová již déle nemůže snášet otčímovu tyranii, a tak se rozhodne prchnout z domova. V zájezdním hostinci omylem vklouzne do pokoje, kde se shodou okolností nachází zcela opilý Sloan, příslušník americké kavalerie s indiánskou krví. Alkoholem posilněného vojáka nenapadne nic jiného než že dívka je prostitutka, a podle toho s ní i zachází. Sabrina zatne zuby a ani se nebrání, jelikož jí všechno připadá snesitelnější než otčímovy zlostné výlevy. Možná by tuto příhodu později úplně vymazala z paměti – ostatně některé věci je lepší zapomenout –, ale ona za pár týdnů zjistí, že čeká Sloanovo dítě.
Bezradně přemítá, co si počít, a probírá všechny možnosti, které jí připadají pramálo lákavé. Nakonec se vypraví do Dakoty, aby tam Sloana vypátrala a sdílela s ním život. Ocitá se přímo uprostřed zuřící války, sama, těhotná a všemi tak trochu opovrhovaná... Ani shledání se Sloanem nelze nazvat příjemným a Sabrina se sama sebe znovu a znovu ptá, co by se muselo stát, aby mohla být šťastná. Může se život sám od sebe začít ubírat dobrým směrem, nebo je k tomu zapotřebí i něco víc? (Založil/a: trevize)

Nnelly
  20. 9. 2013, 1:54
Třetí a poslední díl série "No other", která na sebe navazuje... první díl "Ten pravý" a druhý "Sladká jako hřích"
petřííík
  15. 4. 2014, 22:46
knížka se mi líbila dějově je hodně pestrá škoda, že vše nemůže Shannon rozepsat mohlo by to být zajímavější ale to by bylo na víc dílů... Nemám co dodat líbila se mi :)