Od desíti k pěti

Od desíti k pěti Originální název: High Five

BB art - 2008
ISBN: 80-7381-255-X

BB art (2008) 80-7381-255-X 258

podtitul: Snad to nebude poslední případ Stephanie Plumové...

Agentka Stephanie Plum se popáté pouští do pátrání se vší vervou sobě vlastní. Nejdříve se zdá, že ani není do čeho píchnout, ale jak už to chodí v životě téhle lovkyně zločinců, která by docela ráda žila ve spořádaném klídku, jenže to prostě není jejím osudem, malé a nevinné události rychle přerůstají ve velké a Stephanie se brzy ocitá ve víru dění.

Tentokrát se snaží najít svého nezvěstného strýce, což vypadá neškodně, ale najednou se to kolem ní už zase hemží mrtvolami, záhadnými týpky a vyhrožujícími kriminálníky, a v jejím bytě se neustále objevují nezvaní návštěvníci. A do toho všeho se plete nenechavá babička, které se konečně podaří vyzkoušet si omračovací pistoli. Tohle svérázné a důvtipné děvče má prostě co dělat, aby rozlousklo další případ. (Založil/a: al-ma)

Honey0105
  30. 9. 2010, 18:49
Nejlepší pasáž asi rvačka v odpadkách. Jsem moc ráda, že zde byl Morelli a celkově jsem knihu přečetla raz, dva a ne jednou( obzvlášť některé pasáže).