Originální název: The Rescue

Ikar - 2016
ISBN: 978-80-249-3203-3

Ikar (2016) 978-80-249-3203-3 336
Euromedia Group (2002) 80-249-0110-2 334

Krásná Denisa žije jen pro svého syna, a když po matčině smrti zdědí starý dům se zahradou na kraji
poklidného městečka, rozhodne se natrvalo odstěhovat z Atlanty. Práci učitelky beztak opustila a přátele ztratila, protože věnuje veškerý čas synovi. Kyle totiž potřebuje mimořádnou péči; ve svých pěti letech nedokáže pořádně mluvit a odborníci nad jeho poruchou bezradně krčí rameny. Prostředí Edentonu neprovdané ženě prospívá, i chlapec se tu postupně začleňuje mezi vrstevníky. Jednoho dne ale za bouřky dostane Denisino auto smyk. K havárii přijíždí dobrovolný hasič Taylor McAden; ještě netuší, že tato
záchranná akce je jiná než ostatní a bude od něj vyžadovat mnohem víc než odvahu a neohroženost… (Založil/a: jasta)

Lucy Sisk
  9. 10. 2016, 21:38
Víte, jak se říká, že napětím skoro ani nedýcháte? Konec téhle knihy způsobí něco podobného.

Sparks vypráví příběhy jemu vlastním způsobem, který ve vás probudí ty nejradostnější vzpomínky nebo vás dokáže přimět sáhnout si na dno spolu s hlavní postavou.
Vendulik1
  21. 1. 2016, 10:09
Příběh mě dostal od první stránky knihy. Kniha četná na jeden nádech. Doporučují k přečtení. Nevím, kde autor na ty nápady chodí.
chytahana
  2. 10. 2013, 19:49
Moje první kniha od Sparkse. Před chvílí jsem ji dočetla a jsem úplně nadšená. Přečetla jsem ji jedním dechem.