Alice a... Dóóóst dobrá rodinka

Alice a... Dóóóst dobrá rodinka Originální název: The Past, the Present and the Loud, Loud Girl
Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Fragment - 2007
ISBN: 80-7200-722-X

Fragment (2007) 80-7200-722-X 206
Fragment (2003)

Alice je třináctiletá anglická dívka, která řeší stejné problémy, jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. (Založil/a: al-ma)

ilon-a
  2. 1. 2015, 11:49
První díl (společně s druhým) nejlepší díl celé série. Správně ujetá knížka s pubertálníma starostma. Zábavný, pohodový a odpočinkový čtení.
kajas1993
  23. 8. 2012, 19:01
Alice dostane na starost provést novou spolužačku Kyru po škole a stanou se z nich kamarádky. Zábavná a neškodná sonda do života jedné londýnské rodiny.
linhe
  28. 5. 2014, 11:15
Do patnácti let to byla moje nejoblíbenější série. Vždycky jsem chtěla být jako Alice...její vtipy mi byly blízké a její charakter mi byl příkladem. Už ani nevím proč :D.
Viera.Letté
  17. 7. 2012, 2:03
Taková puberťácká srandička, děj už si vůbec nepamatuju, ale pamatuju si že mě to v pubertě bavilo a dobře se to četlo :)