Alice a... Dóóóst dobrá ségra

Alice a... Dóóóst dobrá ségra Originální název: Ally’s World - Butterflies, Hullies and Bad, Bad Habits

Fragment - 2003
ISBN: 80-7200-797-1

Fragment (2003) 80-7200-797-1 200

Alice je třináctiletá anglická dívka, která řeší stejné problémy jako snad všechny její vrstevnice na celém světě: spory se sourozenci, nepochopení ze strany rodičů, vztahy s kamarádkami a první lásky. Tentokrát jí dělá velké starosti sestra Jabla, která se najednou začala chovat podivně, nevypadá normálně (tedy problém je v tom, že právě vypadá normálně!) a porušuje pravidla. (Založil/a: al-ma)

ilon-a
  20. 3. 2016, 19:53
Knížky o Alici prostě žeru. Ty pubertální "starosti" mě moc bavěj, je to prostě takový krásně ujetý.
kajas1993
  23. 8. 2012, 22:42
Rozpočet rodiny Loveových na tom není nejlépe, Linn a Alice si tedy najdou brigádu. Nejvíce se ale změní Jabla a Alice jí musí podat pomocnou ruku.
Viera.Letté
  17. 7. 2012, 2:04
Taková puberťácká srandička, děj už si vůbec nepamatuju, ale pamatuju si že mě to v pubertě bavilo a dobře se to četlo :)