Alice a... Dóóóst dobrej hepáč

Alice a... Dóóóst dobrej hepáč Originální název: Hassles, Heart-Pings! and Sad, Happy Endings

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2269-7
Vyšlo jako e-kniha

Fragment (2014) 978-80-253-2269-7 200 Vyšlo jako e-kniha.
Fragment (2006) 80-253-0268-7 200

Vaše dóóóst dobrá Alice má opět pořádně zamotanou hlavu. Rodiče její nejlepší kamarádky Sandie nečekaně oznámí záměr odstěhovat se z Londýna a Sandie vůbec nevypadá, že by ji to mrzelo. Také nejstarší sestru Linn to táhne z domova a chce jít po maturitě studovat do Skotska. Zdá se, že Alici již nic dalšího nemůže překvapit, když vtom Billy zjistí, pro koho jeho zraněné srdce vlastně bije, a nová láska je na světě! (Založil/a: al-ma)

kajas1993
  24. 8. 2012, 21:58
Alicini kamarádi Billy a Sandie se rozešli, Sandie se navíc má stěhovat do Bathu a Alice dojde, koho má vlastně skutečně ráda.
Kittykiffy
  26. 7. 2011, 0:09
Teď už bych ty knížky asi nečetla, ale když jsem byla stejně stará jako Alice dóóóst jsem na nich ulítávala. Přečetla jsem je hned několikrát :) Jinak hepáč je docela překvapivý.