Alice a... Dóóóst dobrej stresík

Alice a... Dóóóst dobrej stresík Originální název: Visitors, Vanishings and va-va-va voom

Fragment - 2014
ISBN: 978-80-253-2268-0

Fragment (2014) 978-80-253-2268-0 200
Fragment (2006) 80-253-0221-0 200

Alice, vaše oblíbená hrdinka, je opět tady a s ní i pohlední studenti z Francie. Ali s kamarádkami hrají hru, kdy všechny postupně musí s chlapci promluvit francouzsky. Pro stydlivou a nejistou Ali je to obzvlášť obtížný úkol. Starosti jí navíc přidělává kamarádka Jen, která zmizela. Tak to bude dóóóst dobrej stresík! (Založil/a: al-ma)

kajas1993
  24. 8. 2012, 21:55
Alice se vsadí s kamarádkami, že každá z nich musí promluvit s některým z francouzských studentů, kteří navštívili jejich školu. Navíc má starosti s kamarádkou Jen, která kvůli rozvodu rodičů uteče z domova.
Saphir lune
  20. 9. 2015, 12:10
Je to sice pro 13-ti leté holky (Ali), ale je to psáno skvělou a vtipnou formou, že to může číst skoro každý.. kdysi jsem nějaký díl chtěla číst ve vlaku, ale nešlo se nesmát nahlas, že jsem ho zase schovala do batohu