Alice a... Dóóóst dobrý mejdlo

Alice a... Dóóóst dobrý mejdlo Originální název: Parties, Predicaments and Undercover Pets

Fragment - 2006
ISBN: 80-7200-945-1

Fragment (2006) 80-7200-945-1 192
Fragment (2004)

Další z příběhů navenek skoro normální, ale zblízka dost bláznivé rodiny Loveových, která má kromě tatínka a babičky a čtyř dětí ještě tolik zvířat, kolik se jich vůbec může pod jednu střechu vejít - a teď by navíc měli dostat další chlupatou tlamičku na krmení? Jako vždy nám všechno vypráví třináctiletá Ali, která to má těžké nejen s nejstarší sestrou, ale i se školou, kde řádí ježibabice Fišerka, a s kamarádkou Kyrou, která se ještě musí hodně učit, než zjistí, že zvířátka ani kamarádi nesnesou úplně, a tím myslíme úplně, všechno. A jako by toho bylo málo, na Ali se pořád tak divně kouká třídní grázlík Feargal - který vlastně není až tak ošklivý. (Založil/a: al-ma)

kajas1993
  24. 8. 2012, 19:21
Alicina kamarádka Kyra si domů tajně přinese koťátko jménem Mušu, ale neumí se o něj postarat. To je jedno z témat, které se v této zábavné knížce řeší.