Alice a... Dóóóst dobrý úlety

Alice a... Dóóóst dobrý úlety Originální název: Boys, Brothers and Jelly-Belly Dancing

Fragment - 2004
ISBN: 80-7200-869-2

Fragment (2004) 80-7200-869-2 208

Kluci jsou podivný stvoření... a poslední dobou se kluci v mém životě chovají ještě podivnějš. Například Billy. Chová se jako totální kašpar (což dokazuje ten incident s podprsenkou na hlavě), ale co je horší - z nepochopitelných důvodů k němu začínám pociťovat něco jako lásku a žárlivost (což mě děsí!). A aby toho nebylo málo, Tor se taky chová nějak podivně - má to něco společného s myšíma klukama a holkama a taky s mámou. Máte z toho v hlavě guláš? Tak to nejste sami... (Založil/a: al-ma)

ilon-a
  14. 2. 2013, 20:48
Pro teenagerky přímo stvořený. Pár stránek o holčičích pubertálních "starostech". Zábavný, pohodový a odpočinkový čtení.
kajas1993
  24. 8. 2012, 14:21
Alice vadí, že má třaslavé břicho, začne tedy se sestrou Jablou chodit na kurzy břišních tanců. Také jí není příjemné, že její kamarád Billy má holku.