Než bys do tří napočítal

Než bys do tří napočítal Originální název: Three to Get Deadly

BB art - 2006
ISBN: 80-7341-837-1

BB art (2006) 80-7341-837-1 267

Kam asi zmizel vlídný strýček Mo, majitel oblíbené cukrárny, na kterého nedá nikdo dopustit? A Stephanie, čím dál ostřílenější lovkyně zločinců, má tu smůlu, že ho má najít kvůli směšnému prohřešku. Jenže věci už zase nabírají spád a kurážná agentka v tom zakrátko vězí až po uši – ocitá se proklatě blízko mrtvého drogového dealera a má co dělat, aby unikla obvinění a vyvázla ze spárů zločinců, kteří se nejen obratně vyhýbají dopadení, ale navíc usilují o její život! Jako vždy se čile ohání svou výbavou pepřových sprejů a omračujících pistolí, znovu jí přispěchají na pomoc excentričtí přátelé a příbuzní, ale tentokrát se Stephanie musí mít setsakra na pozoru, aby tento zapeklitý případ nebyl jejím posledním… (Založil/a: al-ma)

Honey0105
  12. 9. 2010, 19:24
Asi jediný díl, který mě nezaujal natolik, abych si ho musela znovu přečíst. Pravděpodobně to je proto, že v této knize bylo velice málo zmínek o Morellim a také proto, že se mi nelíbilo rozuzlení.