Sestra, co svět neviděl

Sestra, co svět neviděl Originální název: Marshmallow Magic and the Wild Rose Rouge

Fragment - 2005
ISBN: 80-253-0123-0

Fragment (2005) 80-253-0123-0 247

Sympatická a nekonvenční Laurel, které přezdívají Citronek, a její potrhlá sestra Růže Růžová jsou bezva dvojka. Prožívají nádherný a zábavný život plný neuvěřitelných příhod. V tom se však ve škole objeví zlá Sian... Kdo je ve skutečnosti Růže Růžová? A byl Citronkův život vždycky tak nádherný, nebo se jen snaží ze všech sil na něco zapomenout? (Založil/a: al-ma)

kajas1993
  21. 8. 2012, 18:30
Zase jeden dívčí román na jedno přečtení. Od Karen McCombie se mi přece jen více líbí série knížek o Alici.
LadyEsik
  24. 4. 2011, 9:59
Kniha od mé oblíbené spisovatelky. Opět čtivá, zábavná, dobrá...ale ten příběh, tak 7/10. Je dobrý, žádná červená knihovna, o problému malé holky (možná větší), která má úžasnou sestru. Ale má to háček... Pěkné, líbilo se mi to, ale nejlepší kniha, co jsem od Karen četla to není.
pampaliska
  4. 4. 2011, 17:27
VYNIKAJÍCÍ KNIHA.LÍBÍ SE MI, ŽE CELÝ PŘÍBĚH JE VYPRÁVĚN OBECNÍ ČEŠTINOU. TATO KNÍŽKA JE VELMI SRANDOVNÍ. VŠEM JÍ DOPORUČUJU PŘEČÍST. JE PRO ČTENÁŘE MLADŠÍ TAK I STARŠÍ.