Moje báječné ženy

Profil knihy je v jiném jazyce

Moje báječné ženy

Ikar - 2004
ISBN: 80-551-0854-4

Ikar (2004) 80-551-0854-4

Niet na Slovensku autorky, ktorá by tak razantne prerazila na najvyššie stupienky v predaji svojej prvej knihy. Edita Sipeky vyštartovala naozaj raketovo. Za svoj debut Vysoká škola chudnutia jej vydavateľstvo Ikar udelilo ocenenie Platinová kniha, pretože predaj dosiahol 50 000 výtlačkov. V Mojich báječných ženách autorka podrobnejšie vysvetľuje, ako správne a najmä „bezbolestne“ chudnúť, či má význam cvičiť, a keď áno, aké cviky sú pre ženy najvhodnejšie, čo robiť, aby sme si udržali nielen peknú, svižnú postavu, ale i duševnú pohodu. Edita Sipeky má zriedkavý dar vyhmatať a pofúkať boliestky žien. Poradí, ako sa správať k obéznej dcére v tom najháklivejšom veku, učí vážiť si rodinné zázemie, ale i bojovať o svoje záujmy a vedieť si ich v rodine presadiť. Aj tentoraz autorka odpovedá na najčastejšie otázky, ktoré jej čitateľky kladú, a ktoré ženy najväčšmi trápia.