Aladinov princíp

Profil knihy je v jiném jazyce

Aladinov princíp

Ikar - 2004
ISBN: 80-551-0776-9

Ikar (2004) 80-551-0776-9

PORADCA PRE VŠETKÝCH, KTORÍ SA DOTERAZ MÁRNE SNAŽILI, ABY SA IM SPLNILI ŽELANIA.

Kto nesníva o šťastnom živote? O veľkej láske, úspechu a blahobyte? Zdá sa však, že tieto sny sa plnia vždy len iným. Aj vy ste si už možno položili otázku: „Prečo mi to nikdy nevyjde? Už som toho tak veľa vyskúšal/a!“ A práve pre vás je určená táto kniha.

Ashley Lippertová vám v tomto podnetnom poradcovi vysvetlí, prečo sa vaše želania doteraz nesplnili. Ukáže vám aj to, ako sa teraz predsa len vyplnia! Pomocou rozprávky o Aladinovi objasňuje čitateľom univerzálny zákon života, podľa ktorého máme všetci v sebe „čarodejnú lampu“. Táto sa dá veľmi jednoducho a prakticky použiť na to, aby sme sa zbavili starostí a uskutočnili svoje sny tak, ako to dokazuje fascinujúci príbeh autorky. Naučte sa od nej, ako si poradiť s pochybnosťami a ako privolať šťastie do svojho života. Každý sa môže stať Aladinom a viesť život podľa svojich želaní a snov. Aj vy!