Čarodějnice se nelíbaj

Albatros - 2008
ISBN: 978-80-00-02149-2

Albatros (2008) 978-80-00-02149-2 151
Albatros (2000)

Občas to bývá pěkný průšvih, mít mámu s chvilkovými výchovnými záchvaty, jimiž chce dát světu najevo, že se o své holky dobře postará i bez táty. Třináctiletá Jojo vám o tom může vyprávět. V domácím chaosu nalézá cennou oporu v mladší sestřičce Flippi a ve škole si dobře rozumí s děvčaty i s kluky, ale to platí jen do chvíle, kdy se u nich ve třídě objeví nová studentka Serafína. (Založil/a: al-ma)

Reetri
  2. 8. 2012, 17:07
Knížku jsem dostala od maminky asi ve dvanácti letech. Moc dobře se mi četla a pamatuji si, že jsem se u ní i hodně nasmála. Nebyla jsem tenkrát ještě náročnou čtenářkou, takže mě plně uspokojila. Dnes by to už bylo samozřejmě jiné, zvýšila jsem nároky, ale proč bych si ji četla teď ve svém věku? :)
Bloodym
  3. 12. 2013, 2:51
Tuhle knihu jsem dostala asi ve dvanácti letech a už tenkrát mi přišla divná. Darovala jsem jí kamarádce a hrozně mě překvapilo, že se jí to líbilo.
yanniss
  28. 9. 2012, 19:46
Knihu jsem četla asi ve svých 14ti letech. Kniha mě příliš nenadchla i když je tam spousta částí, u kterých jsem se zasmála. V této době, už by se mi asi nelíbila vůbec. Teď mě jen tak nějaká kniha nenadchne.
Honey0105
  14. 9. 2010, 21:36
Už je to okolo šesti let, co jsem tuhle knihu líbila, ale vím, že celá série o Jojo byla v těch letech v mojí poličce slávy, kam si vždy dávám své nejoblíbenější knihy. Pamatuji si, že mi přběhy vždy přišli opravdu vtipné a určitě tom tak stále je.
Alis
  19. 6. 2012, 18:18
První kniha, kterou jsem kdy přečetla poctivě a celou! Proto je to moje srdcová záležitost. Doporučuji tak 11 až 12 letým dívkám.

---------------------

Byla to první knížka, kterou jsem kdy přečetla opravdu s chutí a nemohla jsem od ní odejít. Myslím, že právě tahle kniha mě k četbě jako koníčku (nikoli povinnosti) přivedla. :-)