Láska je na palici

Láska je na palici Originální název: Liebeskummer lohnt sich

Albatros - 2002
ISBN: 80-00-01072-0

Albatros (2002) 80-00-01072-0 146

Třináctiletá Jojo je třeštidlo k pohledání. Kvůli božímu Justusovi porušila zásadu, že Čarodějnice se nelíbaj, a šťastně políbená doufala, že už žádné čáry nebude v životě potřebovat.
Když ale nahlédnete do jejího druhého deníku, zjistíte, že má opět trápení. Justus se totiž s rodiči odstěhoval do jiného města a více se jí neozval, a tak se Jojo nikdy nechce zamilovat.
Proč taky? Vždyť kluci jsou jenom pro zlost a nic než trable od nich nelze čekat.
Má cenu se trápit láskou? Ptá se sama sebe v Paříži, kam ji maminka poslala na prázdninový jazykový pobyt.
Hned na letišti se jí trapasy začnou lepit na paty a kolotoč bláznivin se roztočí naplno.
Nemalým dílem k nim přispěje i Josefínina poťouchlá sestřenička Flippi, jejich chaotická maminka, samotná Paříž, která si klidně leží úplně jinde, než má (kde asi?), a kde o ty zavrhované kluky rozhodně nouze nebude...
Ach jo. Láska je na palici... (Založil/a: al-ma)

klertecka
  7. 8. 2012, 12:38
Třetí díl trilogie o praštěné čarodějnici Jojo. Když mi bylo 12, tak mě to hodně bavilo. Teď bych si to přečetla z nostalgie nebo z nudy, je to totiž tak dokonale uhozený..))
alena.marie
  4. 10. 2011, 21:57
Plytký románek o až příliš mladé Jojo. Nebavil mě ani ve 12-ti letech, kdy jsem ho dostala a byla jsem věkově blíže hrdince. Spousta neuvěřitelně trapných situací s neuvěřitelně trapnou pointou.. No zkrátka průšvih, jak má být...