Strážce duší 2

Strážce duší 2 Originální název: Strážce duší 2

Mystery Film - 2005
ISBN: 80-239-4929-2

Mystery Film (2005) 80-239-4929-2 218

Podle TV seriálu. Druhý díl Strážce duší přináší další čtyři strhující příběhy ze stejnojmenného televizního seriálu.

Minulost je daleko víc vzrušující, než si vůbec dovedeme představit… Na místech, kde se před staletími odehrálo cosi tajemného a nikdy neobjasněného, dochází znovu k podivným událostem, objevují se nevysvětlitelné jevy a lidé jsou ohrožováni silami z neznáma. Spisovatel Armín a paranormálními schopnostmi obdařená studentka Katka Nelserová odhalují záhady současnosti i ty, které dávno odvál čas.

Brána andělů
Pozdní návrat
Hrobka času
Poslední princezna (Založil/a: trevize)

bojovnicka
  1. 6. 2015, 15:30
Moc se mi líbí styl historické krimi zasazené do českého prostředí. Člověk si může vše lépe představit a zčásti se i dozvědět fakta o naší historii. Trochu mě zklamala délka jednotlivých příběhů, kdy jsem zvyklá u zahraničních autorů na trojnásobný obsah.. zde když se jinde teprve začínáme dostávat do akční části, je již konec příběhu. Přesto velmi čtivé a uvěřitelné. Díky za to :-)