Obejmi mě, lásko

Obejmi mě, lásko Originální název: Obejmi mě, lásko

Erika - 2009
ISBN: 978-80-7190-291-1

Erika (2009) 978-80-7190-291-1 124

Danka, dívka z dětského domova, která se teprve v den své plnoletosti dozvídá, že není sirotek, jak si myslela, ale že má matku, která někde žije, je osudem strašně poznamenaná. Až se nechce věřit, co všechno zlé ji potkalo. Na krátkých osmnáct let je toho až příliš. Danka se právem ptá: jak se mohlo stát, že mě nechtěli, že mě tady odložili? Má se pustit do hledání takové matky, která se jí hned po porodu zbavila? Co horšího může ještě odhalit?

Skutečný příběh, který před lety díky všetečnému novináři rozčeřil hladinu poklidných vod morálky Čechů, se otevírá znovu, tentokrát ne s cílem honit se za senzací, ale pokusit se vyrovnat s osudem, uzavřít jednu kapitolu života, aby hlavní hrdinka mohla otevřít novou, krásnější, laskavější. (Založil/a: al-ma)

HankaHo
  31. 7. 2014, 14:23
Smutný osud ditete odchovaneho v detskem domove. Bohuzel, je zde znat jak moc temto lidem chybi pohlazeni a jak tezke musi byt 'vhozeni' je v 18 letech do běžné reality obycejneho zivota.