Moje zlatá Audrina

Poprvé vydáno celosvětově: 1982

Ikar - 1994
ISBN: 80-85830-22-1

Ikar (1994) 80-85830-22-1 304

Román o dívce, která po prožitém šoku ztratila paměť a vyrůstá v prostředí obestřeném tajemnými náznaky neznámé tragédie.
V lesích stojí malebný dům. Žije v něm šťastná a bohatá rodina. Přesto je v něm zamčený prázdný pokoj s houpacím křeslem.
Audrina se snaží být stejně tak dobrá jako její sestra. Rodiče jí ale nemohou věnovat stejně hlubokou lásku. Její sestra byla dokonalá... a mrtvá.
Ale jak zemřela? A co je to za tajemství, které všichni znají? Všichni - kromě Audriny... (Založil/a: trevize)

Bogu55
  20. 8. 2011, 1:08
Dobrá kniha, i když děj se dal už od začátku předvívat - alespoň hlavní pointa. Vykreslení jednotlivých postav bylo podle mě dostačující, čtenář ví, kdo je "dobrý" a kdo "špatný", s kým má sympatizovat. Toto spolu se zvláštně mrazivou atmosférou a vedlejšími, ale do příběhu zapadajícími a obohacujícími, pasážemi, alespoň u mě zajistilo, že jsem se u knihy vůbec nenudila a až skoro do konce jsem přemílala, jak to nakonec celé vlastně dopadne. Za sebe mohu doporučit.