Je to na draka

Poprvé vydáno celosvětově: 2001

Albatros - 2003
ISBN: 80-00-01182-4

Albatros (2003) 80-00-01182-4 119

Třetí setkání s "tajnými zápisky" těžké puberťačky Georgie Nicolsonové, jako vždy psané deníčkovou formou. Také třetí díl jejích příhod je vtipný a až mrazivě věrohodný z pozice rodičů, kteří mohou mít "něco takového" doma.
Tentokrát obsahuje deníček Puberťačky Georgie zápisky od 21. října do 21. listopadu a týká se "příšerného" období po otcově návratu z Nového Zélandu: rodina se vypraví na společnou týdenní dovolenou ve Skotsku, které se navíc zúčastní i šílený strýc Eddie, bláznivý dědeček a úděsný bratránek James. A to vše ve chvíli, kdy Georgiin idol - Bůh sexu - konečně "zabral". S návratem ze Skotska ovšem její problémy nekončí. Na scéně se objevují další muži... (Založil/a: al-ma)

Honey0105
  1. 10. 2010, 14:19
Už je to hodně dlouho, co jsem tuto knihu četla, ale vím, že se mi opravdu nelíbila. Pravděpodobně za to mohla forma psaní, která mi nepřirostla k srdci.