Roky obnovy

Roky obnovy

BB art - 2002
ISBN: 80-7257-785-9

BB art (2002) 80-7257-785-9 938

Dychtivě očekávaný třetí a poslední díl jeho memoárů uzavírá jedno z hlavních děl zabývajících se událostmi nedávných dějin. Jedná se o knihu, jež je důležitým historickým dokumentem i brilantně vyprávěným příběhem téměř shakespearovské intenzity, plným udivujícího vzhledu stejně jako neobvyklé (a často nemilosrdné) otevřenosti a mimořádného smyslu pro historii.

achilles
  30. 7. 2015, 21:36
Zajímavé, ale těžké čtení. Příliš detailní. Každopádně pro zájemce o zahraniční politiku USA skvělá práce. Je dobré, když politik dokáže psát o své práci. Podobně jako Churchill.
Josef.P
  10. 5. 2016, 22:12
Knihu jsem četl v roce 2003. Dle mého soudu to je výborná kniha pro zájemce o diplomacii a mezinárodní vztahy. Možná vystraší rozsah knihy, ale čte se poměrně dobře a záležitosti jsou dobré okomentovány a vysvětleny. Chtěl bych se ke knize opět vrátit a pročíst si ji poměrně zevrubně.