Jak poznat psí duši

Jak poznat psí duši

Podtitul: Zkušenosti a rady ověřené dlouholetou praxí

Originální název: Jak poznat psí duši

Vodnář - 2008
ISBN: 978-80-7388-073-6

Vodnář (2008) 978-80-7388-073-6 301
XYZ (2008)

Rudolf Desenský je praktik v oboru psychologie psů, behaviorismu a poruch chování se specializací na výuku lidí v převýchově psů. Zachraňuje psy, kteří jsou kvůli špatnému přístupu svých dosavadních pánů problémoví či nezvladatelní. V této knížce se Rudolf Desenský dělí o zkušenosti, jež má s agresivními či původně nedůvěryhodnými psy, a vysvětluje, jak takové psy zvládnout. (Založil/a: Esmit)

Rudolf Desenský Rudolf Desenský
*28.08.1969

vlcina
  16. 12. 2013, 21:08
Kniha je psaná jednoduše, takže se velice dobře čte. Pan Desenský psům opravdu rozumí a ví, o čem mluví. Myslím, že lidé, kteří mají psa a chtějí mu porozumět, by si určitě měli tuto knihu přečíst. : )
Orunka
  8. 11. 2011, 20:53
Tuto knihu mohu číst pořád dokola, je pro mě moc zajímavá a mám ji ráda, vždy když v ní čtu narazím na něco nového co jsem předním třeba přehlédla, nebo to zrovna pro mě nebylo důležité. Nebo v ní hledám konkrétní věc, kterou chci aplikovat na svého psa. Není to kniha pro každého,jen pro toho, kdo má cit pro zvířata a nechce s nimi komunikovat na základě cukr a bič ale na rovnomáze mezi respektem a důvěrou.
izabelle
  2. 11. 2010, 8:33
Tahle knížka nejde dobře hodnotit. Je opravdu jen pro lidi, kteří chtějí mít vztah se svým psem založený na něčem jiném, než ze psovi strany bezhlavé plnění úkolů a z pánovi jen občasné poplácání po hlavě.
Chce to tvrdou práci, hlavně z lidské strany, ale pak to stojí za to.
Esmit
  9. 8. 2010, 0:39
Každý, kdo má doma psího kamaráda by si měl určitě přečíst tuto knihu. Je plná dlouholeté praxe skvělého cvičitele, pána a přítele čtyřnohých mazlíků. Hodně mi pomohla pochopit a urovnat si věci, kterým jsem úplně nerozuměla.