Hrdinové z Ivory

Poprvé vydáno celosvětově: 1992

Laser-books - 1995
ISBN: 80-85601-97-4

Laser-books (1995) 80-85601-97-4 312

ČARODĚJNÁ VĚDA přitahuje lidi z celé galaxie k planetě Ivory. Nové vzrušující příhody Theodory z Pyrene a Rana Cormallona od autorky románu BRANOU Z IVORY. Ona je studentka z planety, kde vládne věda, on je čaroděj, původem z jedné z nejmocnějších rodin na Ivory. Theodora se na Ivory vrací kvůli své lásce k Ranovi a také proto, že je fascinována světem, kde magie vědu ignoruje. Theodora ochotně pomáhá Ránovi v pátrání, kterým je pověřil člen velmi vznešené ivorské rodiny. Ale když je jejich mise přivede do vzdálené provincie, kde vládnou poněkud nezvyklé podmínky, je Ran považován za dlouho hledaného vůdce zbojnické bandy. A tím začínají potíže… (Založil/a: trevize)

Doris Egan Doris Egan
*??.??.1955

HELLBOY-DB
  24. 5. 2014, 14:44
Po zklamání s předchozí části jsem od této žádné zázraky nečekal a nakonec i přesto že příběh nebyl nejhorší, tak byl tak nezáživně napsaný, že ve své délce mě neskutečně nudil. Ve výsledku mě tento díl nakonec přišel horší jak jednička. ===20%