Vraždy v nakladatelství

ISBN: 978-80-7246-641-2

Motto (2014) 978-80-7246-641-2 453
Motto (2010) 978-80-7246-518-7 456
Motto (1999)

Ve starém londýnském nakladatelství Perevell dojde k vraždě. Obětí je Gerard Etienne, nový ředitel podniku, kterému bezohledná ctižádost nadělala mnoho nepřátel. Každý z nich má motiv i děravé alibi, ale Adam Dalgliesh musí odhalit, kdo z nich tak dlouho a důkladně plánoval vraždu. (Založil/a: trevize)

Rames
  3. 4. 2015, 13:22
Tentokrát se básník Adam utká s kolegy spisovateli a nakladateli. Není ale hlavní postavou a první housle přebírá Kate a Daniel, vyslýchají svědky a pátrají v nakladatelství Peverell. Krásné popisy starého domu Innocent House, nás zavedou přímo do jeho starobylých hal a chodeb , to navozuje tu správnou atmosféru a pomůže nám vžít se do příběhu.
stepuli
  9. 6. 2011, 21:38
Tak tohle se hodně nepovedlo.. 400 stran se autorka motá pořád dokola, žádný zásadní důkaz, žádný podezřelý, vůbec nic a na posledních 40ti stranách najednou všem dojde jak to bylo a jaký byl motiv, i když ten vůbec nesouvisí s příběhem, katastrofa.

---------------------