Kronika rodu Spiderwicků 3: Tajemství tety Lucindy

Kronika rodu Spiderwicků 3: Tajemství tety Lucindy Originální název: Spiderwick Chronicles. Book 3, Lucinda's Secret

Knižní klub - 2009
ISBN: 80-242-1506-3

Knižní klub (2009) 80-242-1506-3 118
Knižní klub (2005)

Jared, Simon a Mallory Graceovi se s maminkou přistěhovali do polorozpadlého domu rodu Spiderwicků a nestačí se divit. Sotva na půdě objeví deník strýčka Arthura, který je plný postřehů o nadpřirozených silách všude kolem nás, překvapí je jejich domácí skřítek Náprstníček. A sotva se vypořádají s bandou skřetů, která si přišla pro strýčkovy zápisky, je na obzoru další malér: kniha je fuč! Co když na ně ti tvorové vyšlou další komando?
Sourozenci Graceovi navštíví tetu Lucindu v blázinci a ta je zapřísahá, aby se s nimi nezaplétali, nebo dopadnou jako ona. Jenže copak se dá vystoupit z jedoucího vlaku? Kdo za tím vším stojí? Elfové z tajemné paseky? (Založil/a: al-ma)

evik9
  29. 9. 2016, 10:46
Super knížka pro děti. Asi mám v sobě kus dítěte, protože mě moc bavila. Vlastně všechny díly. Pro děti i dobrá velikost. Než je to přestne bavit, je to přečtené.