Kronika rodu Spiderwicků - a co bylo potom 2: Obrovité potíže

Kronika rodu Spiderwicků - a co bylo potom 2: Obrovité potíže Originální název: Beyond the Spiderwick Chronicles II. A Giant Problem

Knižní klub - 2009
ISBN: 978-80-242-2560-9

Knižní klub (2009) 978-80-242-2560-9 169

Post Card. Už jste někdy zkoušeli seskočit z rozžhavený pánve do ohně? Nechte si poradit ode mě. Já věděl, že mě moje šílená nevlastní ségra a její šílenej klíč k určování kouzelnejch tvorů přivedou do hrobu. Jenže teďka to vypadá, že zničej taky celou floridu! Hele, tak jo, možná to ode mě není fér a třeba by se ty hnusný hromotluci začali probouzet i bez ní. Ale nebejt jí a tý její blbý knížky, mohl jsem doma pařit na počítači - a tyhle obrovitý potíže by měl někdo jinej! (Založil/a: al-ma)

evik9
  29. 9. 2016, 10:45
Super knížka pro děti. Asi mám v sobě kus dítěte, protože mě moc bavila. Vlastně všechny díly. Pro děti i dobrá velikost. Než je to přestne bavit, je to přečtené.
morče
  20. 6. 2013, 8:21
Je to bezva knížka a mrzelo mě když jsem ji dočetla. Laurie a Nick nezklamali. Byla to první kniha co jsem ze série Spiderwicků četla.