Vaříme s Bleskem (1)

Vaříme s Bleskem (1)

Nezjištěno / Jiné - 2004
ISBN: 80-239-3711-1

Nezjištěno / Jiné (2004) 80-239-3711-1

Studená plotna, studené srdce? Nevaříš, tedy nemiluješ! Nemusí to být vždycky pravda, ale vymluvte to prázdnému žaludku! Navíc už máte plné zuby těch fádních jídel ze závodky nebo hospody na rohu. Uklohněných bez fantazie i koření a zalitých univerzální omáčkou. Teď máte chuť na něco... něco dobrého. BLESK vám touto knížkou nabízí příležitost k obojímu - posílíte lásku a skoro dvěstěkrát si dáte "něco dobrého". Něco originálního a zároveň jednoduchého, co vás nebude stát majlant. Ze záplavy receptů od čtenářů BLESKU jsme vybrali 184 jídel, která jsme uvařili a ochutnali. A ejhle! Toto není kuchařka, která si hraje na vaši maminku nebo se tváří jako slovník cizích slov. Tohle je unikátní sbírka osvědčených receptů skutečných lidí, kteří se pod ně nebáli podepsat. Takže s klidným srdcem spolu se čtenáři BLESKU doporučujeme: Milujte se a vařte! K obojímu přejeme dobrou chuť. Publikace, která pří čtení zalahodí i oku - na každé straně je barevná fotografie skvostně upraveného popisovaného pokrmu.