Brána k opravdovému zasvěcení

Brána k opravdovému zasvěcení Originální název: Der Weg zum wahren Adeptem

Chvojkovo nakladatelství - 1998
ISBN: 80-86183-01-7

Chvojkovo nakladatelství (1998) 80-86183-01-7 242

Zájemci o duchovní cesty si často stěžovali, že jim není dána možnost být zasvěcen Mistrem nebo guruem a tím že je pravé vědění přístupné jen zvlášť nadaným a obdařeným jedincům. Mnozí z hledajících museli pročíst hory knih, aby alespoň tu a tam zachytili zrnko pravdy. Kdo se vážně zabývá vlastním vývojem v duchovní oblasti, kdo nesleduje toto svaté vědění jen z pouhé zvědavosti, ten najde v tomto díle nejlepšího průvodce na cestě k zasvěcení. Toto dílo může být plným právem nazváno vstupní branou k pravému zasvěcení. Je to klíč k využití univerzálních zákonů. (Založil/a: Arcanis)

#magie
František Bardon František Bardon
*01.12.1909 - †10.06.1958

S.SALVADOR
  27. 5. 2011, 14:07
Opravdu se dá říci "kouzelná" kniha? Dodržovat postupy k zasvěcení je náročné, pro mě některé části téměř nemožné. Pokud nesplníte to, co máte, kniha Vám vyloženě zakazuje pokračovat ve čtení. Ale když jsem se zasvěcovacími postupy začal, bylo to zajímavé. Zkuste..