Krutá spravodlivosť

Profil knihy je v jiném jazyce

Krutá spravodlivosť

Nezjištěno / Jiné - 2004
ISBN: 80-89153-10-0

Nezjištěno / Jiné (2004) 80-89153-10-0

Detektív Bobby Vasquez je už mesiace na stope šéfovi podsvetia. Jedného dňa dostane anonymné udanie a náhlivo vyráža do oregonských lesov v nádeji, že už čoskoro uzavrie prípad, ktorému obetoval roky života i rodinné šťastie. Namiesto toho však otvára Pandorinu skrinku s hrôzami, o akých sa mu ani nesnívalo. V priebehu niekoľkých hodín dochádza k zatknutiu vynikajúceho chirurga Vincenta Cardoniho, ktorý mal už v minulosti problémy so zákonom pre viaceré fyzické napadnutia a drogy. Chirurga obvinia z mnohonásobnej vraždy. Pôvodne jednoznačný prípad začína dostávať trhliny. Amandu, ctižiadostivú dcéru známeho právnika Franka Jaffea, síce nadchýna vzrušujúca práca obhajcu, ale zroveň má plnú hlavu nezodpovedaných otázok. Čo ak vynakladá svoje právnicke schopnosti na oslobodenie masového vraha? Za šokujúcich okolností Cardonie zmizne...

VášniváČitateľka
  23. 1. 2016, 15:03
Naozaj skvelá kniha.. Nelegálny biznis s orgánmi, mafia, systematický inteligentný zvrátený masový vrah, ctižiadostivá právnička, falšovanie dôkazov.. Nemohla som sa od toho odtrhnúť, kým som nezistila ako sa to skončí.. Uznávam, že som tušila, kto je za tým.. Ale neubralo to na sile zážitku :-)