Nevěsta do naha svlečená

Nevěsta do naha svlečená

Baronet - 2004
ISBN: 80-7214-741-2

Baronet (2004) 80-7214-741-2 260

Vdaná žena je náhle nezvěstná, její auto je nalezeno opuštěné na dalekém skalním útesu nad mořem. Vždycky ji považovali za dobrou manželku: oddanou, věrnou, spokojenou. Jenže ona po sobě zanechala provokativní deník zaznamenávající velmi znepokojivou cestu sexuálního probuzení. Deník začíná líbánkami v Maroku, kde je novomanželka, jak sama pevně věří, dokonale šťastná. Ale pak, díky shodě náhod, začíná objevovat různá tajemství svého manželství a brzy se dostává do spirály posedlosti i pocitu osvobození. Průvodce ke svému dosud neznámému a skrytému světu našla ve vzácném rukopisu anonymní alžbětinské autorky, v této upřímné výpovědi odvažující se veřejně promluvit o tom, po čem ženy skutečně, ale skrytě, touží. Poprvé v životě tak pociťuje, jak chutná moc poznání, co skutečně chce, a jak to získat. Otázkou ale je, jak dlouho může vést tak nebezpečný dvojí život? Vášnivě, ale zároveň i klidně, vypovídá Nevěsta do naha svlečená šokující pravdu o lásce a sexu. Po jejím přečtení se budete ptát, zda je vůbec možné jiného člověka opravdu poznat.