Svědkyně

Originální název: The Witness

Ikar - 2009
ISBN: 978-80-249-1180-9

Ikar (2009) 978-80-249-1180-9 432

Kendall Deatonové se podaří vyprostit sebe i své dítě z havarovaného auta a se směsicí odvahy a strachu se vyškrábat z rokle nahoru na silnici, kde může očekávat pomoc. Jenomže ona si netroufá prozradit svou identitu ani požádat o ochranu úřady. Namísto toho plánuje okamžitý útěk. Její riskantní dobrodružství začíná.
Kendall přijela do Prosperu, městečka v Jižní Karolíně, aby se stala veřejnou obhájkyní u místního soudu. Přivítala ji mrazivá atmosféra - soudci nebylo po chuti, že tak důležité místo má zastávat žena. Při své práci Kendall narazí na podivné tajemství, kterému se snaží přijít na kloub. Zároveň se o ni začne zajímat nejmocnější člověk z města, Matt Burnwood, a zamilovaná Kendall se za tohoto muže, jenž její život promění v peklo, provdá. Nyní může jen doufat, že to přežije. A že se jí před hrůzu nahánějícími událostmi podaří ochránit i své dítě.
Je nebezpečnou, zpěčující se svědkyní, která ví až moc o zákeřném zlu a ženou, která ví velmi málo o vlastním srdci. (Založil/a: lera)

Evina Kalousová
  19. 8. 2016, 17:12
Sandra je skvělá spisovatelka, nicméně mě tady na té knize nebavily milostné pasáže. Když je jedna, dobře. Ale když je jich víc, v tak komplikovaném ději, je to rušivé a čtenář neví, na co se soustředit. Nicméně to mělo šťávu (když už tam ty milostné pasáže byly, tak byly výborně popsané), dobře se to četlo a velice oceňuji střídání časového sledu - současnost se proplétala s událostmi již proběhlými - čtenář si tak pohodlně mohl dát souvislosti dohromady a kniha ho nutila přemýšlet. Krvavé scény byly také velice dobře popsány. Hodnotím 4*.
Kulekunka
  1. 8. 2012, 0:51
Knížka přesně v žánru typickém pro Brownovou - detektivka s kriminální zápletkou, ale v obalu romantického čtení. Klasický román zavánějící červenou knihovnou, ideální pro ženy a dívky, čte se jedním dechem.
BBBohumín
  21. 11. 2016, 9:39
Knihy spisovatelky p. Brownové jsou skvěle napsané a velmi napínavé a také milostné zápletky skvělé. Jen tak dál.
Markytka
  11. 9. 2012, 23:25
Tato knížka byla první kterou jsem od Sandry četla a úplně mě uchvátila. Moc se mi líbila, protože je v ní kombinace napětí a lásky. Je krásně napsaná má logiku a opravdu se čte jedním dechem. Od Sandry mám všechny knížky co vyšly a žádná mě nezklamala. Je to jedna z mích nejoblíbenějších autorek a vždy mě potěší, když od ní vyjde další knížka.