Pokořený svůdce

Originální název: The Rake

Domino - 2010
ISBN: 978-80-7303-512-9

Domino (2010) 978-80-7303-512-9 258

Nechvalně proslulý svůdce vikomt Tristan Carroway před šesti lety svedl půvabnou Georgianu Halleyovou. Což o to, v jeho loži se ocitla celá řada londýnských dam, ale nebohá Georgiana byla pro něj pouhým prostředkem, jak vyhrát sázku! Ze zneuctěné dívky je však nyní sebevědomá mladá dáma, která je odhodlána udělat vše pro to, aby vikomt za svůj čin draze zaplatil. Rozhodne se využít všechny své ženské zbraně a získat Tristanovo srdce – a pak odejít. Jen ať si Tristan pozná, jaké to je, žít se zlomeným srdcem! Georgianin plán bohužel brzy vezme za své, protože Tristanův pohled plný vášně v ní opět probudí touhu a ona i tentokrát podlehne jeho kouzlu. A když ji pak Tristan požádá o ruku, není si vůbec jistá, zda to není z jeho strany jenom další úklad. Anebo se jí skutečně podařilo to, co žádné jiné ženě – dobýt Tristanovo srdce? (Založil/a: lera)

welink
  5. 2. 2014, 8:30
Moje první knížka přečtená od této autorky a moc mile mne překvapila, zajímavá zápletka, komické situace. Na tuto knihu volně navazují další knihy - Londýnský prostopášník a Anglický hrdina.
Hellix
  29. 1. 2014, 14:06
Dobrá oddychovka. Čte se to rychle, jsou tam i zajímavé hlášky obou hrdinů, je to lepší průměr mezi podobně napsanými knihami, dávám 70%