Hvězdopravec

Originální název: Stargazer

Egmont - 2010
ISBN: 978-80-252-1451-0

Egmont (2010) 978-80-252-1451-0 320

Akademie Evernight: exkluzivní internátní škola pro nejkrásnější a nejnebezpečnější studenty na světě – upíry. Bianca, která se narodila dvěma upírům, odedávna věděla, že jejím osudem je stát se jednou z nich. Ale Bianca se zamiluje do Lucase – lovce, který přísahal, že bude upíry celý život pronásledovat. Když byla na akademii odhalena jeho pravá totožnost, musel uprchnout. I když Bianca a Lucas nemohou být spolu, nechtějí se jeden druhého vzdát. Bianca je ochotná udělat všechno pro to, aby Lucase znovu viděla, i když to znamená tajné střetnutí s lovci upírů z Černého kříže. Bianca však není jediná, kdo něco tají. Když na Evernight vtrhne mocná síla, která Biance zřejmě usiluje o život, dozví se Bianca o sobě šokující pravdu! (Založil/a: zayic)

Ann-K.
  29. 8. 2012, 8:32
Druhý díl je z celé série asi nejlepší. Má to aspoň nějaký děj, ale nemohu říci, že by mě to bůh ví jak nadchlo.
Latrollka
  15. 11. 2016, 23:20
Tento díl mě bavil o malinko víc než ten předešlý, to si pamatuji dobře, protože kniha měla celkem rychlý spád. Ale je to již dobré dva roky co jsem ji četla. Asi bude lepší psát ta hodnocení dříve po dočtení :-)
Karolo
  22. 11. 2014, 17:00
O něco lepší než první díl, ale pořád nic moc. Několikrát jsem musela potlačit touhu znechuceně knížku odložit, ale nakonec jsem ráda, že jsem to doklepala do konce, i když vlastně vůbec netuším proč...